Написание контрольных, курсовых, дипломных работ, выполнение задач, тестов, бизнес-планов
  • Не нашли работу?
    Заказать в 1 клик:  /contactus
  •  
Главная \ База готовых работ \ Банківська справа

Банківська справа

Заказ 34595 (200 грн.) 01.08.2020 12:34

ВАРІАНТ 2

1. Вам, як юридичній особі, необхідно обрати кращий банк для відкриття депозитного рахунку на основі визначення суми грошових коштів після закінчення строку дії депозиту (номінальну та реальну вартість). Основні умови:

- обрати з переліку банків України будь-які три

- розглянути ВСІ можливі депозитні продукти для юридичної особи у національній валюті та здійснити по кожному з них розрахунок майбутньої вартості вкладу

- сума вкладу 100 тис.грн.

- термін вкладу – 1 рік

- для оцінки реальної вартості вкладу використати або фактичний офіційний річний темп інфляції (за поточний рік), або прогнозний офіційний річний темп інфляції (закладений у бюджет наступного року).

Інфляція на 2020 рік = 5%.

2.  Вам, як юридичній особі, необхідно обрати кращий банк для отримання кредиту на основі визначення суми грошових коштів після закінчення строку дії кредитної угоди (номінальну та реальну вартість).

Основні умови:

-  обрати з переліку банків України будь-які три

-  розглянути ВСІ можливі кредитні продукти для юридичної особи у національній валюті та здійснити по кожному з них розрахунок майбутньої вартості вкладу

-  сума кредиту – 500 тис.грн.

-  термін кредиту – визначається самостійно (на основі умов банку)

-  для оцінки реальної вартості вкладу використати або фактичний офіційний річний темп інфляції (за поточний рік), або прогнозний офіційний річний темп інфляції (закладений у бюджет наступного року).

Інфляція на 2020 рік = 5%.