Написание контрольных, курсовых, дипломных работ, выполнение задач, тестов, бизнес-планов
  • Не нашли работу?
    Заказать в 1 клик:  /contactus
  •  
Главная \ База готовых работ \ Бухгалтерський облік

Бухгалтерський облік

Заказ 34997 (200 грн.) 02.08.2020 22:17

Задачі. 1) Відповідно до основних умов випуску та порядку розміщення короткострокових державних облігацій (Постанова КМУ №80 Про випуски облігацій внутрішніх державних позик) розрахуйте дохідність короткострокової державної облігації на момент емісії, ціну продажу та частину дисконтного доходу (в грошовому виразі) за наступних умов:

 

  1. в день емісії підприємство А придбало по ціні 830 грн. за штуку пакет дисконтних державних облігацій з періодом обігу 365 днів. Через 50 днів після купівлі підприємство вирішило реалізувати на ринку цей пакет цінних паперів, оскільки йому терміново знадобились гроші.
  2. в день емісії інвестиційний банк Y придбав по ціні 768 грн. за штуку пакет дисконтних державних облігацій з періодом обігу 365 днів. За 200 днів до погашення облігації банк вирішив реалізувати на ринку цей пакет цінних паперів, оскільки йому терміново знадобились гроші.
  3. в день емісії підприємство А придбало по ціні 900 грн. за штуку пакет дисконтних державних облігацій з періодом обігу 365 днів. Через 265 днів після купівлі підприємство вирішило реалізувати на ринку цей пакет цінних паперів, оскільки йому терміново знадобились гроші.