Написание контрольных, курсовых, дипломных работ, выполнение задач, тестов, бизнес-планов
  • Не нашли работу?
    Заказать в 1 клик:  /contactus
  •  
Главная \ База готовых работ \ Фінансове право

Фінансове право

Заказ 17109 (50 грн.) 28.09.2014 02:58

  1 .У зв`язку з наданням пільг окремим категоріям громадян щодо сплати податку з доходів фізичних осіб істотно зменшилися доходи обласного бюджету на здійснення власних повноважень. Тому голова обласної адміністрації видав розпорядження про обов`язкове перерахування 10% доходів бюджетів області за перший квартал поточного року до обласного бюджету. Ці кошти мали забезпечити фінансування місцевої міліції та будівництва метрополітену. Чим має супроводжуватись рішення про надання податкових пільг, що зменшують доходи місцевих бюджетів? Який порядок передачі коштів з одного місцевого бюджету іншому? Чи є розпорядження голови облдержадміністрації таким, що не суперечить чинному законодавству?

2. Громадяни України Васько і Жерносек уклали договір позики на суму 200 тис. доларів США. Чи є дійсною ця угода? Чи потрібно в такому випадку одержати індивідуальну ліцензію Національного банку України?

3. Підприємство здійснює реалізацію товарів на території України. У 1-му кварталі звітного року реалізовано товарів на суму 167 517 грн. (без ПДВ). У цьому самому періоді витрати  підприємства становили 2104 грн. (без ПДВ). Амортизаційні відрахування становили 14,5 тис.грн. Визначити суму податку на прибуток, що підлягає  сплаті до бюджету.