Написание контрольных, курсовых, дипломных работ, выполнение задач, тестов, бизнес-планов
Главная \ База готовых работ \ Конфліктологія

Конфліктологія

Заказ 29798 (200 грн.) 12.07.2018 06:10

Головний редактор одного відомого глянцевого видання вирішує залишити свою посаду через вік та стан здоров’я. На своє місце він хоче поставити креативного, надійного робітника, який би генерував нові ідеї, надихав інших співробітників, користувався авторитетом серед підлеглих. Його донька Вероніка, яку він дуже любить, теж працює у компанії і керівник безумовно бажає, щоб бізнес залишався родинним. Однак, до доньки керівника більшість фахівців (окрім декількох осіб, які мали надію на підвищення через дружні зв’язки із спадкоємицею видання) ставилися прохолодно через її пихатість, егоїзм, агресивність та брехливість. Також її аж ніяк не можна було назвати креативним фахівцем, повністю відданим роботі.

Колектив видання вже давно склався, всі знали власні можливості та інших. Тому претендентами на цю посаду могли бути дочка директора Вероніка (займала посаду заступника відділу дизайну) або другий редактор Інна Петрівна. Редактор, жінка дуже креативна, написала багато вдалих статей, а її перебування на цій посаді забезпечило суттєве зростання продажів видання. Водночас, Інна Петрівна користувалася авторитетом серед більшості колег, хоча мала й затятих ворогів (переважно, прибічників Вероніки). Колектив видавництва дуже боявся приходу доньки керівника на першу посаду компанії, адже за таких умов продаж видання може різко скоротитися через непрофесійність управлінських рішень, що, в свою чергу, буде відбиватися на зарплаті.

Після оголошення головного редактора про його намір залишити компанію через стан здоров’я на нараді керівників всіх департаментів, донька керівника постійно вимагала від свого хворого батька передати справи компанії саме їй та не віддавати видавництво у чужі руки, та ще й людині, яка прийшла працювати лише два роки тому. Вероніка не дуже люб’язно поводилася з батьком, намагалася його «дотиснути»: звинувачувала, критикувала, нагадувала хто тут донька, а хто - людина з вулиці, кому можна більше довіряти. При цьому батько поводив себе з нею врівноважено та спокійно, пояснюючи її, що це дуже складне питання і він не можна одразу дати відповідь, не обміркувавши всі переваги та недоліки самостійно.

Також у компанії донька директора постійно критикувала, демонструвала ворожість та повчала Інну Петрівну, старшу від неї на 10 років. Редактор відповідала на всі критичні зауваження: «Я розумію твоє бажання, однак, лише факт того, що ти донька головного редактора , ще не означає, що ти можеш зайняти це місце. Тим більше, всі в колективі знають, як «сумлінно» ти працюєш і як ти багато робиш для процвітання бізнесу твого тата. І якщо ти будеш надалі себе так вести, то ти можеш залишитися взагалі без роботи». На що Вероніка відповіла, що вона ще подивиться, хто займе цю посаду.

Протягом цього складного періоду компанії, прибічники доньки керівника намагаються усіляким чином зіпсувати роботу другого редактора, намагаються затримувати видання нових журналів, що негативно відображається на прибутках видавництва. Але ж все-таки завдяки умінню виходити із складних ситуацій Інна Петрівна ці питання вирішує оперативно та відповідально.

Це ще більше дратує доньку і вона вже відкрито шантажує батька: «Якщо ти поставиш на це місце її, то можеш забути про свою доньку». Керівник у розпачі: він не знає, що робити. Він опиняється перед вибором: втратити вередливу, але улюблену доньку чи успішний бізнес, віддавши їй на поталу сотню працівників, які віддано працюють на благо компанії.

Все ж таки на останній своїй нараді він оголошує ім’я людини, яка посяде це почесне місце. Посаду головного редактора обійматиме Інна Петрівна. Своїй донці він пояснив своє рішення тим, що не може передати цілу організацію з великою чисельністю працівників людині, яка не має відповідних навичок та практики управління людьми.  Загалом майже усі працівники були задоволені обраним керівником, крім Вероніки та її прибічників. Але через рік вона зрозуміла свої помилки та вибачилася перед батьком та новим керівником і навіть спробувала долучитися до справ компанії.