Написание контрольных, курсовых, дипломных работ, выполнение задач, тестов, бизнес-планов
Главная \ Методичні вказівки \ Методические указания и информация \ БАДи: товарна складова людського здоров'я

БАДи: товарна складова людського здоров'я

БАДи: товарна складова людського здоров'я

 

Міжнародна компанія "Vision International People Group" була створена у 1996г. Центральний офіс компанії знаходиться в Лондоні. Компанія офіційно працює в Росії, Україні, Білорусі, Казахстані, Італії, Болгарії, Чехії, Словаччині, Угорщині, країнах Прибалтики. Особливо треба підкреслити, що компанія  "Vision International People Group" працює цілком легально, тобто вона зареєстрована, у неї є пакет документів, які підтверджують її право займатися розповсюдження харчових добавок, всі її склади офіційно зареєстровані та мають юридичні адреси, в відміну від інших подібних компаній, які знаходяться в напівлегальному положенні.

Існуюча екологічна  та економічна ситуація в Україні  ставить під сумнів існування здорового суспільства в майбутньому. Стиль життя сучасної людини не дозволяє дотримуватися оптимального для збереження здоров’я режиму сну, праці та відпочинку. Крім цього, змінилася і якість життя. Знизився рівень фізичних навантажень, що в свою чергу, призвело до зниження потреби в споживчих речовинах. Сучасна людина все більше споживає рафінованих, що пройшли спеціальну обробку продуктів. Склад в них біологічно активних речовин помітно знижено. Існують, однак, чинники, які ми не в змозі контролювати та які постійно впливають  на наше здоров’я: забруднення  навколишнього середовища, паління, зловживання алкоголем, стреси, неправильне харчування щодня загрожують нашому здоров’ю. Отже, треба здійснювати всі міри з підтримки здоров’я населення України.

Сучасна наука висунула нову концепцію профілактики: якщо раніше вважалося, що запобігти розвитку захворювання можна лише усунувши негативний чинник, який впливає на організм, то зараз встановлено, що при оптимальній роботі всіх органів та систем організм сам усуває негативний вплив зовнішнього середовища й продовжує залишатися здоровим.

Останнім часом відроджується інтерес до препаратів з лікарських трав та лікування з їх допомогою багатьох хвороб. Біологічно активними добавками є речовини  або їх суміші, що використовуються для надання раціону харчування спеціальних лікувальних чи лікувально-профілактичних властивостей. Тобто, БАДи, забезпечуючи організм людини всіма необхідними елементами, допомагають йому встановити процес саморегуляції. Завдяки високому ступеню засвоюваності, БАДи фірми “Vision”  не лікують, а регулюють діяльність організму людини.

Фірма “Vision” для розповсюдження БАДів використовує метод багаторівневого маркетингу (БРМ). На цей час фірма “Vision” зіткнулася із двома проблемами – падіння рівня попиту та негативне ставлення до БРМ з боку потенційних споживачів.

 

Запитання до обговорення:

  1. Проаналізувати фактори ринкового середовища щодо можливостей розповсюдження продукції компанії “Vision”.
  2. Визначити сутність та обсяги інформації, необхідної для прийняття адекватного рішення про вихід. Скласти таблицю пошукових запитань та анкету для опитування споживачів (існуючих та потенційних).
  3. Охарактеризувати потенціал продукту на українському ринку з позицій основних товарних характеристик та параметрів конкурентоспроможності.

 

Додаткова інформація:

http://www.visionbuy.com/index.html

Додаток 1. Біологічно активні добавки