|
Главная \ Методичні вказівки \ Методические указания и информация \ Облік і звітність в оподаткуванні
Облік і звітність в оподаткуванніДата публикации: 18.10.2017 06:58
Загальні вказівки до виконання контрольної роботи 1
Дисципліна «Облік і звітність в оподаткуванні» надає теоретичні знання з питань організації й методики ведення податкового обліку на підприємствах та набуття навичок практичного застосування їх при вирішенні задач. Контрольна робота складається з теоретичної та практичної частини. Вибір теоретичного завдання для виконання контрольної проводиться відповідно до суми двох останніх чисел залікової книжки. Вибір практичного завдання для виконання контрольної роботи проводиться відповідно до номера залікової знижки, якщо номер залікової книжки закінчується на непарне число студент виконує задачі № 1,3.5,7,9; якщо номер залікової книжки закінчується на парне число студент виконує задачі № 2,4,6,8,10
Загальні вимоги до виконання контрольної роботи
¨ Робота виконується на аркушах формату А4, які скріплюються по лівій стороні формату. Сторінки нумеруються. ¨ На титульній сторінці контрольної роботи вказується назва навчального закладу, назва кафедри, назва курсу, номер групи, номер залікової книжки, прізвище та ім’я студента (слухача), прізвище викладача. ¨ Відповіді писати у чіткій формі темними чорнилами або друкувати. Роботу слід виконувати відповідно до обраного варіанту, в протилежному випадку робота не буде зарахована. ¨ В кінці роботи слід навести перелік використаної літератури. ¨ Подається контрольна робота на кафедру “Фінансів, обліку і аудиту” відповідно до встановленого терміну.
Зміст КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИ
Теоретична частина
Для освітлення теоретичної частини контрольної роботи студент повинен дати повну і чітку відповідь на поставлені йому теоретичні питання.
Практична частина
Задача 1.
Фірма протягом податкового періоду одержала такі показники:
Для виготовлення вказаного товару фірмою закуплено сировини і матеріалів на 99532 грн.(в т.ч. ПДВ), які використані у виробничому процесі. На підставі наведених даних необхідно визначити: - податкове зобов’язання; - податковий кредит; - суму податку на додану вартість, яка підлягає сплаті в бюджет.
Задача 2.
На підставі даних таблиці вирахувати акцизний збір та вказати терміни сплати в бюджет.
Задача 3.
Визначити суми ввізного мита, митних зборів та ПДВ, які повинно сплатити в бюджет мале підприємство, виходячи з таких даних:
Примітка: курс НБУ 1$- 22,32 грн.
Задача 4.
На підставі нижчевказаних даних необхідно:
Підприємство ввозить на митну територію України легковий автомобіль 20__ року випуску. Об’єм циліндру двигуна 1700см3. Митна вартість автомобіля складає 22000$. Ставка мита 2,2 євро за 1 см3. Курс 1$. Відповідно до даних НБУ- 28.30 грн. Курс євро відповідно до даних НБУ – 30.25 грн.
Задача 5
Загальна площа землі селянсько-фермерського господарства складає 39,74 гектари землі. Місцева рада оцінила один гектар землі в сумі 4404 грн. Визначити суму єдиного податку і варіанти його сплати на протязі податкового року.
Задача 6 Загальна площа землі селянсько-фермерського господарства складає 191,37 гектари землі. Із них 13,9 гектари земель водного фонду. Місцева рада оцінила один гектар землі в сумі 3812 грн. Визначити суму єдиного податку і варіанти його сплати на протязі податкового року.
Задача 7
Загальна площа землі селянсько-фермерського господарства складає 39,74 гектари землі. Із них 10,1 гектари землі з багаторічними насадженнями. Місцева рада оцінила один гектар землі в сумі 4404 грн. Визначити суму Єдиного податку і варіанти його сплати на протязі податкового року.
Задача 8 Визначити суму ПДВ, яка підлягає сплаті до бюджету у наступних випадках: а) 15 лютого підприємство ввозить на митну територію України товари, контрактна вартість яких становить 1500 доларів США. Курс НБУ 18.0 грн. В цьому ж місяці підприємство реалізувало ці товари за 86000 грн. (без суми ПДВ); б) підприємство займається продажем книжок вітчизняного виробництва. В лютому обсяг продажу становив 40 000 грн. (без суми ПДВ), загальна сума придбаних товарів, що відносяться до складу витрат, в лютому становила 20 000 грн. (без суми ПДВ); в) загальний обсяг продажу у липні становив 200 000 грн. (без суми ПДВ), із них 40 000 грн. складав обсяг експорту. В липні придбано основні виробничі засоби, які використовуються як для виробництва експортної, так і не експортної продукції, на суму 50 000 грн. (без суми ПДВ) ;
Задача 9 Розрахувати суму акцизного податку та вказати термін сплати в бюджет. Випуск та реалізація тютюнових виробів за звітний період
Задача 10
Підприємство ввозить на митну територію України 1 тис. пляшок горілки (0,5 л, 40 %), контрактна вартість якої становить 4 тис. доларів США. Визначити суму мита, акцизного податку і ПДВ, які підлягають сплаті до бюджету (ставка мита — 7,5 євро за 1 л 100 %-ного спирту). Курс євро відповідно до даних НБУ – 28.25 грн.
Перелік питань з дисципліни «Облік і звітність з оподаткування» винесених на іспит.
|