|
Облік розрахунків за податкамиДата публикации: 09.04.2019 13:03
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ СТАТИСТИКИ, ОБЛІКУ ТА АУДИТУ ВІДДІЛЕННЯ ЗАОЧНОГО НАВЧАННЯ
Кафедра бухгалтерського обліку
Методичні рекомендації для виконання контрольних робіт із дисципліни:"Облік розрахунків за податками" для студентів заочного відділення спеціальності 6.030509 – “Облік і аудит”
Київ 2015 рік
Методичні рекомендації для виконання контрольних робіт із дисципліни: "Облік розрахунків за податками" для студентів заочного відділення спеціальності 6.030509 – “Облік і аудит” – 30 с.
Розробник: кандидат економічних наук, ст. викладач О. А. Юрченко.
Методичні рекомендації для виконання контрольних робіт із дисципліни: "Облік розрахунків за податками" затверджені на засіданні кафедри бухгалтерського обліку. Протокол від «28» вересня 2015 року № 2.
Схвалено Вченою радою факультету «Обліку та аудиту» Протокол від «____»___________20___ року №_______
ВСТУП Контрольна робота з дисципліни «Облік розрахунків за податками» є результатом знань студентів, якими вони оволоділи під час лекцій й практичних занять з даної дисципліни та є умовою отримання заліку (іспиту). Зміст контрольна роботи - контрольна робота складається з вступу, теоретичних питань та одного практичного завдання й списку використаної літератури. Перші чотири питання пов'язані з загальною теорією податків (сутність, предмет, об’єкт та суб’єкт оподаткування тим чи іншим податком, базу оподаткування, звітність та пільги в оподаткуванні). Дані питання передбачають аналіз Податкового кодексу України, а також наказів ДФС України. Всі питання повинні бути оформлені в одній контрольній роботі, яка передається на перевірку в терміни, узгодженні викладачем. Студент повинен обрати свій варіант контрольної роботи, в залежності від першої букви власного прізвища. Розподіл варіантів подано в таблиці 1. Таблиця 1
Контрольна робота повинна мати відповіді на поставлені питання та розв’язок практичної її частини. Контрольна робота в текстовій частини виконується в довільній формі, дотримуючись порядковості питань. Робота повинна містити титульну сторінку, перелік питань, текстову частину та практичну частину, список використаної літератури. Обсяг контрольної роботи – 10-15 сторінок. Контрольна робота оформлюється на листках паперу формату А 4 (210х297 мм). Титульна сторінка оформлюється згідно загальних методичних вказівок до виконання курсових та контрольних робіт. Відповіді на теоретичні питання повинні бути короткими, але змістовними i базуватися на вивченні рекомендованої літератури. У практичному завданні необхідно скласти журнал господарських операцій, провести розрахунок податків. Варіант 1. Теоретична частина:
Практична частина: Завдання 1. Необхідно: визначити, що є правом податкового органу, а що є правом платника податку:
Завдання 2. Необхідно: визначити, які з наведених нижче виробничих ситуацій оподатковуються ПДВ та визначити базу їх оподаткування. 1) Українське підприємство «Вега» закупило на території Польщі товар та продало його російській фірмі «Амела» - без перетину митного кордону України. 2) Українське підприємство «Вега» продало білоруській фірмі «Радуга» продукцію власного виробництва. Покупець прийняв продукцію на складі підприємства та використовував на митній території України як сировину для виготовлення іншої продукції. 3) Українське підприємство «Вега» (м. Київ) продало продукцію власного виробництва (будівельні матеріали) російській фірмі «Бета». Будівельні матеріали покупець перевіз на будівельний майданчик (Київська область). 4) Українське підприємство «Сигма» закупило товар у Росії (м. Тула) та поставило його латвійській фірмі «КК». Перевезення здійснював покупець власним транспортом. Місце постачання є територія Росія (м. Тула), де товар перебував до початку перевезення. 5) Резидент фірма «Альфа» постачає зі свого складу на території України нерезиденту матеріали для будівництва на 36000 грн. без ПДВ. Будівельні матеріали не вивозяться за межі митної території України, а використовується в Україні. 6) Підприємство виконує роботи з будівництва офісного приміщення на території України. Замовником робіт виступає нерезидент. Загальна вартість робіт становить 6000 дол. США. Оплата послуг проводиться рівними частинами по 12000 дол. США.
Завдання 3. Підприємство – вітчизняний виробник реалізує сигарети з фільтром, на які ним задекларована мінімальна роздрібна ціна 4,20 грн. за пачку із ПДВ. Обсяг реалізації за жовтень 20ХХ року станови – 15000 пачок (300 000 шт.). Необхідно: розрахувати суму акцизного податку, що підлягає сплаті до бюджету із застосуванням адвалерної (становить 25% обсягу) і специфічної (становить 110,64 грн. / тис. шт.) ставок (пп.215.3.2 ПКУ).
Варіант 2. Теоретична частина:
Практична частина: Завдання 1. Дані для розрахунку: підприємство-платник ПДВ в лютому поточного року здійснило наступні операції: - купило комп’ютери на суму 600000 грн. з ПДВ; - купило взуття у фізичної особи - платника єдиного податку, що не є платником ПДВ на суму 24000 грн. - придбало холодильник та подарувало його працівнику на День народження – 12000 грн. з ПДВ. Придбані товари підприємство реалізувало наступним чином: 40% комп’ютерів в Росію, а 60% - в Україну; 100% взуття – на території України. Торгова націнка склала – 25%. Необхідно: визначити суму ПДВ до сплати в бюджет.
Завдання 2. Працівнику Павленко І.С. за березень місяць поточного року нараховано наступні види доходів: 1. Заробітна плата у розмірі 5600 грн.; 2. Премія у розмірі 1800 грн.; 3. Нецільова благодійна матеріальна допомога – 1800 грн. Крім того, в березні працівник перевищів ліміт розмов по корпоративному телефону на 1200 грн., але ці кошти підприємству не повернув. Також Павленко отримав кошти під звіт на господарські потреби в розмірі 1500 грн, але повернув лише після 12 робочих днів з дня отримання. Необхідно: розрахувати загальну суму ПДФО, яка буде утримана з доходів Павленка І.С.
Завдання 3. Необхідно: розрахувати за специфічними ставками акцизний податок, при умові, що виробник шампанських вин реалізував у жовтні 20ХХр. 70 000л. шампанського. Ставка акцизного податку – 3,38грн. за 1 л. (пп.215.3.1ПКУ).
Варіант 3. Теоретична частина:
Практична частина: Завдання 1. Необхідно: визначити розмір відповідальності, що буде застосовано до платника податків по результатах перевірки. Дані для розрахунку: У підприємства під час позапланової перевірки правильності нарахування ПДВ за минулий рік виявлено, що в травні минулого року підприємство поставило до відшкодування ПДВ в розмірі 4000 грн. (в рахунок погашення податкових зобов’язань наступних звітних періодів). В червні минулого року у підприємства до сплати в бюджет задекларовано 5000 грн., але фактично сплачено 1000 грн. в рахунок того, що 4000 грн. ПДВ травня місяця відображено в рахунок погашення податкових зобов’язань наступних звітних періодів. Результати позапланової перевірки встановили неправомірність бюджетного відшкодування травня минулого року, а податковий орган зняв з підприємства ПДВ до відшкодування в розмірі 4000 грн.
Завдання 2. Працівниця, яка має двох дітей віком до 18 років написала у січні 20ХХ року заяву довільної форми, та надала всі підтверджуючі документи. Заробітна плата за лютий 20ХХ року становить 3100,00 грн. Необхідно: провести утримання із заробітної плати ПДФО та ВЗ, визначити суми, які підлягають перерахуванню до бюджету.
Завдання 3. Необхідно: розрахувати за специфічними ставками акцизний податок, при умові, що імпортер сигар увіз 500 кг кубинських сигар. Ставка акцизного податку – 172,11 грн. за 1 кг. (нетто) (пп.215.3.2 ПКУ).
Варіант 4. Теоретична частина:
Практична частина: Завдання 1. Необхідно: заповнити податкову накладну на часткову передоплату. Дані для заповнення: ТОВ «Щедра земля» (платник ПДВ) за договором поставки від 20.09.20ХХ р. № 243 отримало 23.09.20ХХ р. від покупця ТОВ «Родинний кошик» (платник ПДВ) 50% передоплати в сумі 12 тис. грн. із ПДВ. Цим договором передбачено відвантажити покупцю:
Завдання 2. У липні 20ХХ року підприємство здійснило такі операції: – 14 липня придбало товари на суму 10000 грн (крім того ПДВ – 2000 грн). ПН було зареєстровано постачальником у ЄРПН 15 травня; – 17 липня поставило товари платнику ПДВ на суму 8000 грн. (крім того ПДВ – 1600 грн.). Цього ж дня ПН було зареєстровано в ЄРПН; – 29 липня поставило товари неплатнику ПДВ на суму 4000 грн. (крім того ПДВ – 800 грн.). Необхідно: – визначити суму ПДВ до сплати підприємством-постачальником; – розрахувати суму ПДВ за формулою на дату відвантаження товару неплатникові; – проаналізувати стан формули і роглянити дії постачальника при умові: а) постачальник перераховує суму, якої не вистачає для реєстрації ПН у ЄРПН, на рахунок у СЕА; б) постачальник вирішує не реєструвати ПН у ЄРПН.
Завдання 3. ПП «Артеменко» (платник ЄП ІІІ групи) у ІІ кварталі 20ХХ року здійснив наступні операції:
Необхідно: розрахувати суму єдиного податку.
Варіант 5. Теоретична частина:
Практична частина: Завдання 1. Необхідно: визначити суму ПЗ та ПК, суму ПДВ що підлягає сплаті до бюджету у вересні поточного року Дані для розрахунку: Операції за серпень:
Операції за вересень:
Завдання 2. Згідно із трудовим договором із працівником підприємство оплачує орендоване ним житло. Вартість оренди становить 1800,00 грн. на місяць. Ця сума видається працівникові з каси підприємства. Заробітна плата працівника за місяць становить 7000,00 грн. Необхідно: розрахувати ПДФО та ВЗ із доходів працівника.
Завдання 3. Нафтопереробне підприємство реалізувало 30 тон бензину марки А-95 євро на суму 100 000 грн., в т.ч. ПДВ – 16 667 грн. Ставка акцизного податку склала 198 євро за 1000 кг. Курс євро на момент реалізації склав 26,54 грн. за 1 євро, а на перший день звітного кварталу – 26,48 грн. за 1 євро. Необхідно: розрахувати суму акцизного податку, яку підприємство сплатить при реалізації палива.
Варіант 6. Теоретична частина:
Практична частина: Завдання 1. Необхідно: 1) визначити базу оподаткування ПДВ під час ліквідації основного засобу (будівельного обладнання) та визначити суму податкового зобов’язання з ПДВ за трьома варіантами; 2) відобразити господарську операцію на рахунках бухгалтерського обліку (табл. 1). Дані для розрахунку: У ІІ кварталі ТОВ «Караван» придбало будівельне обладнання вартістю 48000,00 грн. у т.ч. ПДВ., податковий кредит з ПДВ було відображено у періоді придбання. У IV кварталі внаслідок аварії обладнання стало непридбаних для використання тож підприємство прийняло рішення ліквідувати цей об’єкт (акт на списання основного засобу до податкової інспекції не було подано). На дату ліквідації сума нарахованої амортизації дорівнювала 7000,00 грн, звичайна ціна: варіант І – 35000,00 грн. без ПДВ; варіант ІІ – 33000,00 без ПДВ; варіант ІІІ – 31000,00 грн. без ПДВ. Таблиця 1 Облік ліквідації основних засобів за самостійним рішенням платника податку
Завдання 2. Підприємство імпортувало 10000 пляшок пива солодового (місткістю 0,5 літра, вміст алкоголю 7,5%), контрактною вартістю 5 200 євро. Ставка акцизного податку склала 0,87 грн. за 1 літр. Необхідно: розрахувати суму акцизного податку, яку підприємство сплатить при ввезенні пива солодового. Завдання 3. Перебуваючи на загальній системі, підприємець ПП «Остапенко» 30 березня 20ХХ року сплатив ТОВ «Гармонія» за 100 ящиків (ціна одного ящика – 10,00 грн.) 1000 грн. З 1 квітня він став платником ЄП третьої групи (ставка ЄП – 4 %, без сплати ПДВ). Далі були здійснені такі операції: – 2 квітня ТОВ «Гармонія» поставило 90 ящиків на суму 900 грн., а 100 грн. повернуло на рахунок підприємця (ПП «Остапенка»); – 3 квітня 90 ящиків були відвантажені покупцеві та оплачені на загальну суму 1200 грн. Необхідно: визначити доходи платника ЄП за півріччя 20ХХ року.
Варіант 7. Теоретична частина:
Практична частина: Завдання 1. У травні 20ХХ підприємство виплатило нецільова благодійна допомога у сумі 2000,00 грн. двом своїм працівникам – нинішньому та колишньому (тепер пенсіонер). Заробітна плата працівника за травень місяць становила 1700,00 грн. і він має право на загальну ПСП. Необхідно: розрахувати суму ПДФО та ВЗ, яку слід утримати із доходів працівника.
Завдання 2. ПП «Петренко» (підприємець-загальносистемник) 30 березня 20ХХ року отримав 50 % передоплати за товар у сумі 1000 грн. Витрати на придбання всієї партії товару оплачені постачальникові 31 березня в сумі 1000 грн. З 1 квітня ПП «Петренко» став платником ЄП третьої групи (ставка ЄП - 4 %, без сплати ПДВ), а 2 квітня він відвантажив товар на повну суму 2000 грн. та отримав решту оплати від покупця - 1000 грн. Необхідно: визначити податкові наслідки для підприємця за 1 та 2 квартали 20ХХ року.
Завдання 3. 27.04.20ХХ р. ТОВ «Гармонія» перерахувало підряднику передоплату за роботи з ремонту сходів у офісній будівлі. 05.05.20ХХ р. підрядником була зареєстрована ПН у ЄРПН. 12.05.20ХХ р. ТОВ «Гармонія» отримало акт виконаних робіт від підрядника, в якому була зазначена сума 12000,00 грн у т.ч. ПДВ. Необхідно: відобразити на рахунках бухгалтерського обліку дану господарську операцію (табл. 2). Таблиця 2
Варіант 8. Теоретична частина:
Практична частина:
Завдання 1. Підприємець, що є платником єдиного податку за ставкою 5% у ІІ кварталі 20ХХ року здійснив наступні операції:
Необхідно: розрахувати суму єдиного податку.
Завдання 2. У фізичної особи-платника податків знаходиться у власності два об'єкти житлової нерухомості (квартири) житловою площею 145 кв. м. та 90 кв.м. Необхідно: розрахувати суму податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.
Завдання 3. 27.04.20ХХ р. ТОВ «Гармонія» оприбуткувало від постачальника товар на суму 12000,00 грн у т.ч ПДВ. 12.05.20ХХ р. було отримано ПН, зареєстровано у ЄРПН із перевищенням 15-ти денного строку (дата реєстрації – 12.05.20ХХ р). 13.05.20ХХ р. було проведено оплату за товари постачальнику у розмірі 12000,00 грн. Необхідно: відобразити на рахунках бухгалтерського обліку дану господарську операцію (табл. 3).
Таблиця 3
Варіант 9. Теоретична частина:
Практична частина:
Завдання 1. Заступнику директора Марченку М.М. за лютий 20ХХ року нараховано заробітну плату в сумі 28000,00 грн. Необхідно: провести утримання із заробітної плати ЄСВ, ПДФО та ВЗ; здійснити нарахування на заробітну плату ЄСВ при умові, що ставка нарахування ЄСВ становить 39,76%;
Завдання 2. 15.06.20ХХ р. надано компанією «Румарк» (Румунія, нерезидент) послуги з проведення платного навчального семінару для співробітників підприємства (менеджерів із продажів) ТОВ «Глорія» (Україна) на суму 5000$ США по курсу НБУ 20,50 грн за 1 $. 27.06.20ХХ р ТОВ «Глорія» перерахувало кошти компанії «Румарк». Курс НБУ становив 21,10 грн за 1 $. Необхідно: відобразити на рахунках бухгалтерського обліку дану господарську операцію (табл. 4). Таблиця 4
Завдання 3. ТОВ «Меркурій» має у власності два об'єкти житлової нерухомості: будинок площею 300 кв.м. та гуртожиток площею 450 кв.м. Необхідно: розрахувати суму податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.
Варіант 10. Теоретична частина:
Практична частина:
Завдання 1. Громадянин Іванов І.І. вирішив продати у травні 20ХХроку автомобіль марки «Опель Корса» 2009 року випуску. Ціна за договором купівлі-продажу – 180000,00 грн. У січні того ж року Іванов І.І. продав мотоцикл і користуючись правом на пільгу, передбаченим п. 173.2 ПКУ не сплачував ПДФО (як за перший протягом року продаж мотоцикла). Оціночна вартість автомобіля становила 185000,00 грн. Необхідно: визначити розмір ПДФО, який має сплатити Іванов І.І. від продажу легкового автомобіля.
Завдання 2. На 01.01.20ХХ р. у власності ТОВ «Сатурн» знаходяться два зареєстрованих об'єкти: квартира 1 загальною площею 90 м2 і будинок загальною площею 540 м2. 19 травня 20ХХ року ТОВ «Сатурн» продало квартиру. Необхідно: розрахувати податок на нерухомість.
Завдання 3. 13.08.20ХХ р. ТОВ «Ясон» (платник ПДВ) перерахувало оплату за роботи з ремонту невиробничого об’єкта основних засобів (холодильника) ТОВ «Фірма +К» на суму 9000,00 грн у т. ч ПДВ. 20.08.20ХХ р. ТОВ «Ясон» отримало ПН, зареєстровану в ЄРПН із дотриманням 15-ти денного строку (дата реєстрації 20.08.20ХХ р.) 29.05.20ХХ р. було підписано акт виконаних робіт на 9000,00 грн у т.ч ПДВ. Необхідно: відобразити на рахунках бухгалтерського обліку дану господарську операцію (табл. 5). Таблиця 5
Варіант 11. Теоретична частина:
Практична частина:
Завдання1. Фізична особа є власником квартири площею 50 м2, у якій він зареєстрований. Крім того, у його власності знаходиться дачний будиночок площею 200 м2. За яку площу потрібно платити податок на нерухомість і якщо так то в якому розмірі?
Завдання 2. 13.05.20ХХ р. ТОВ «Меркурій» придбало товари, які повністю використовуються в операціях, що звільнені від оподаткування ПДВ на суму 9000,00 грн у т.ч. ПДВ. 20.05.20ХХ р. Отримано ПН, зареєстровано у ЄРПН із дотриманням 15-ти денного строку (дата реєстрації 20.05.20ХХ р.) 29.05.20ХХр. Перераховано оплату за товари постачальнику. Необхідно: відобразити на рахунках бухгалтерського обліку дану господарську операцію (табл. 6). Таблиця 6
Завдання 3 ТОВ «Сатурн» на загальній системі оподаткування станом на 1 січня 20ХХ року: – орендує земельну ділянку площею 10 га (НГО – 10000 грн.) - використовується під сільгоспугіддя; – має у власності земельну ділянку площею 2 га (НГО – 6000 грн.) - використовується під будівництво промислової будівлі. Необхідно: розрахувати розмір земельного податку за 1 квартал 20ХХ року, який має ТОВ «Сатурн» сплатити до бюджету.
Варіант 12. Теоретична частина:
Практична частина: Завдання 1. ТОВ «Медік» (платник ЄП ІІІ групи та платник ПДВ), застосовує касовий метод. 13.05.20ХХр ТОВ оприбуткувало будівельні матеріали від постачальника на суму 12000,00 грн у т.ч ПДВ. 20.05.20ХХр ТОВ «Медік» отримало від постачальника ПН, зареєстровану в ЄРПН з дотриманням 15-денного строку (дата реєстрації 20.05.20ХХр). 03.06.20ХХр ТОВ «Медік» перерахувало постачальнику оплату за будівельні матеріали. Необхідно: відобразити на рахунках бухгалтерського обліку дану господарську операцію (табл. 7). Таблиця 7 Облік придбання матеріалів платником податку, який використовує касовий метод
Продовження табл. 7
Завдання 2. Виходячи із умови попереднього завдання 5.4 ТОВ «Сатурн» 1 квітня продала власну земельну ділянку, взяла в оренду під сільгоспугіддя ще одну ділянку площею 15 га (НГО – 12000 грн.) і перейшла на спрощену систему оподаткування (єдинник четвертої групи). Необхідно: розрахувати розмір земельного податку за 2-4 квартали 20ХХ року
Завдання 3. Необхідно: на основі даних табл. 8 провести утримання ПДФО та військового збору із сум доходів працівників підприємства. Таблиця 8 Дані для розрахунку ПДФО за вересень 20ХХр.
Варіант 13. Теоретична частина:
Практична частина:
Завдання 1. ТОВ «Медік» (платник ЄП ІІІ групи та платник ПДВ), застосовує касовий метод. 30.05.20ХХр ТОВ оформило акт наданих послуг за травень на суму 36000,00 грн у т ч. ПДВ. Собівартість наданих послуг становила 18000,00 грн. 27.06.20ХХр. ТОВ отримало оплату від замовника на суму, яка зазначена в акті виконаних робіт. 02.07.20ХХр. зареєстровано ПН у ЄРПН з дотриманням 15-ти денного строку (дата реєстрації – 02.07.20ХХр). Необхідно: відобразити на рахунках бухгалтерського обліку дану господарську операцію (табл. 8). Таблиця 8 Облік реалізації послуг платником податку, який використовує касовий метод
*Примітка. У цьому випадку 15-денний строк реєстрації ПН у ЄРПН дотримано, оскільки датою складання ПН (а це дата виникнення податкових зобов’язань у постачальника) для постачальників-«касовиків» є дата отримання оплати на рахунок (пп. 14.1.266, п. 201.4 ПК), тобто в нашому випадку – 27.06.20ХХр.. Контрагент такого «касовика» зможе відобразити податковий кредит за цією операцією на дату складання ПН, тобто у червні 20ХХ року.
Завдання 2. Петренко А.В. продає ТОВ «Гармонія» нежитлове приміщення, договірна вартість якого – 890000,00 грн., оцінна – 950000,00 грн. Необхідно: обчислити розмір ПДФО та ВЗ, який буде сплачено під здійснення такого продажу нежитлового приміщення
Завдання 3. Із працівником підприємства в 20ХХ році був укладений договір на надання послуг з адаптації програмного забезпечення строком на два місяці (березні і квітні). Загальна вартість робіт – 24000,00 грн. Оплата проводиться після закінчення робіт. У квітні роботи були завершені, підписано акт приймання і нараховано винагороду працівникові. Зарплата працівникові була нараховано таким чином: у березня – 9000,00 грн, у квітні – 7500,00 грн. Крім того, у квітні йому було нараховано допомогу з тимчасової непрацездатності в сумі 2800,00 грн. Підприємство відноситься до 15-го класу професійного ризику, тому ставка ЄСВ становить 37%. Необхідно: розрахувати суму ЄСВ
Варіант 14. Теоретична частина:
Практична частина:
Завдання 1. Необхідно: визначити на яку ПСП може претендувати працівники підприємства: 1) працівник знаходиться у цивільному шлюбі і утримує трьох дітей віком до 18 років. Двоє з них його рідні діти, які проживають із ним після смерті дружини, а один син не усиновлена дитина другої дружини. Заробітна плата працівника становить 3000,00 грн. 2) розлучена жінка, яка утримує двох неповнолітніх дітей віком до 18 років. Заробітна плата працівниці становить 2500,00 грн.
Завдання 2. У травні 2015 р згідно з книгою доходів і витрат дохід, отриманий від підприємницької діяльності становив 50000,00 грн., витрати, які пов’язані з такою діяльністю – 15000,00 грн. Необхідно: – обчислити чистий оподатковуваний дохід підприємця на загальній системі оподаткування? – визначити розмір ЄСВ, яку має сплатити підприємця на загальній системі оподаткування?
Завдання 3. 14.08.2014 р ТОВ придбало ноутбук у розмірі 14400,00 грн у т.ч. ПДВ. 30.08.2014 р ноутбук було введеного в експлуатацію. 01.09.2015 р нараховано амортизацію за 12 місяців експлуатації ноутбука (строк експлуатації 4 роки). Метод нарахування амортизації – прямолінійний. 13.09.2015 р переведено об’єкт ОЗ для використання в негосподарській діяльності (нараховано ПЗ із ПДВ). 29.09.2015 р зареєстровано ПН у ЄРПН із порушенням 15-ти денного строку (дата реєстрації 29.09.2015р). Необхідно: відобразити на рахунках бухгалтерського обліку операції з переведенням об’єкта основного засобу до складу невиробничих (табл. 9). Таблиця 9 Облік переведення об’єкта основних засобів до складу невиробничих
Продовження табл. 9
СПИСОК літературних джерел
Перелік нормативно-правових документів: Закони
КОДЕКСИ
КОНСУЛЬТАЦІЇ
МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ
ПЕРЕЛІКИ
ЛИСТИ
ПОЛОЖЕННЯ
ПОЛОЖЕННЯ (СТАНДАРТИ) БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ
ПОРЯДКИ
ПОСТАНОВИ
НАКАЗИ
навчальні посібники
Додатки Додаток 1НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ СТАТИСТИКИ, ОБЛІКУ ТА АУДИТУ ВІДДІЛЕННЯ ЗАОЧНОГО НАВЧАННЯ Кафедра бухгалтерського обліку
Контрольна робота з дисципліни: “Облік розрахунків за податками ”
Виконав (ла) студент (ка)____групи_____курсу
_________________________________________ (прізвище, ім`я, по-батькові) Перевірив________________________________________________ (прізвище, ім`я, по-батькові)
Київ – 20__
|