|
Управління якістю КНЕУДата публикации: 25.02.2020 14:05
Організація роботи та критерії оцінювання поточної успішності cтудентів 4 курсу заочної форми навчання спеціальності 6601/1 при вивченні дисципліни “Управління якістю” (2019-2020 навч.рік)
Результати поточного контролю знань в цілому оцінюються в діапазоні від 0 до 50 балів. Контроль самостійної роботи слухачів щодо засвоєння програмного матеріалу дисципліни передбачає оцінювання знань, вмінь та навичок, набутих протягом контактних занять та самостійної роботи, за такими основними напрямками:
За наданим посиланням https://www.youtube.com/watch?v=O0kfbh_kLZo переглянути відео-кейс та надати відповіді на подані запитання: По темі 3. Розробка документації системи управління якістю
Визначення надати, користуючись таким формулюванням: «Якісна заморожена піца – це така, що ….»
По темі 5. Статистичні методи контролю якості
Кожен студент має здійснити вибір одного із наведених видів робіт та виконати його відповідно до вимог, що наведено нижче. Орієнтовні варіанти індивідуальних завдань та вимоги до їхньої структури та оформлення
Студент самостійно обирає собі одну тему з наданого викладачем переліку (див. нижче) або обирає власну та погоджує її з викладачем. Відповідно до вибраної теми шукає в наукових журналах або мережі інтернет 3 статті, які її розкривають. Теми можуть повторюватися у різних студентів. Структура огляду статті (назву складових слід вказувати в роботі):
За вказаними вище складовими кожну статтю необхідно висвітлити окремо, а потім зробити загальний висновок щодо розкриття тематики огляду в цілому. До роботи обов’язково додаються відскановані сторінки друкованих видань або посилання на електронні видання. Обсяг виконаного завдання – 1,5-2 сторінки на кожну статтю.
Тематика оглядів:
2. Написання есе за заданою тематикою
Студентом обирається тематика есе, із поданого переліку питань. Структурно робота повинна містити такі складові: - обґрунтування того, чому саме ця проблема обрана для дослідження; - розкриття суті проблеми; - виклад власної точки зору на проблему; - виклад аргументів, що доводять право цієї точки зору на існування. Кількість опрацьованих при підготовці есе першоджерел – не менше 5, посилання на них обов’язково подаються в роботі. Орієнтовний обсяг роботи – 3-4 сторінки.
Тематика есе:
Порядок здійснення, оформлення та тематика по даному виду робіт узгоджуються особисто з викладачем. Для виконання роботи можливо використати технології скетчинга https://www.youtube.com/watch?v=MN4W3t_REyk або скрайбінга https://www.youtube.com/watch?v=8Cszb-yqSQI. Робота оформлюється на одному листі А3 або А4 із зазначенням тематики і надається викладачу для перевірки.
Для презентації студентом обирається книга за тематикою дисципліни, самостійно або з наведеного переліку додаткової літератури рекомендованої до вивчення у презентації 1 (див. матеріали в группі ФБ «Менеджмент якості КНЕУ). Книга повністю прочитується студентом та на основі прочитаного матеріалу готується презентація у програмі Power Рoint (або аналогічній за функціоналом). В самій презентації зазначаються основні змістовні моменти книги, наводяться приклади, що ілюструють матеріал, зазначаються цікаві думки автора, визначаються переваги та недоліки, розкритих концепцій, дискусійні питання та відмінності з матеріалами, які вивчалися в університеті, обґрунтовується думка щодо можливості використання у вітчизняній практиці, основних здобутків. Якщо презентація за висновком викладача є якісною, то підготовлений матеріал презентується на семінарському занятті.
Назви курсів, навчальні платформи, умови оцінювання узгоджуються із викладачем індивідуально. Для цього, обравши курс для вивчення необхідно написати викладачеві (osokinа@kneu.edu.ua або на будь-який месенджер) для узгодження теми курсу і його відповідності проблематиці дисципліни. Після отримання позитивної відповіді, можливо розпочинати навчання. Рекомендовані платформи масових відкритих онлайн-курсів – Coursera, Prometheus. Завдання оцінюється в 5 балів за умов складання он-лайн іспиту та отримання сертифікату або демонстрації прогресу в навчанні якщо складання іспиту є платним.
Студент самостійно обирає проблематику відео за власними вподобаннями віддаючи перевагу таким каналам, як: «Мегазаводи», «Як це зроблено», «Як це працює» переглядає його та робить коротку аналітичну записку стосовно:
УВАГА!!!!
Кінцеві терміни виконання індивідуальних завдань – за один день до дати проведення заняття в аудиторії за розкладом.
Оформлена робота повинна бути відправлена виключно у зазначений день з 00.00 до 24.00. Формат оформлення електронного листа повинен бути наступним: тема листа містить назву дисципліни, вид роботи, прізвище і номер групи студента. Наприклад: «Управління якістю, аналітичний звіт, Міщенко А.В., 2 гр». Назва файлу повинна обов’язково включати вид роботи, прізвище і номер групи студента. Наприклад: «Аналітичний звіт, Міщенко А.В., 2 гр». У тілі листа ніколи не буде зайвим привітатись із викладачем та подякувати за вчасну перевіркуJ За умов наявності відповіді від викладача про успішне отримання листа, робота вважається прийнятою. Якщо відповіді на протязі 3-х днів не отримано, слід звернутись із питанням особисто.
|