|
ВВЕДЕННЯ ПОЧАТКОВИХ ПАРАМЕТРІВДата публикации: 11.07.2017 11:36
Роботу в системі необхідно починати зі створення документа Ініціалізація даних компанії [60], призначеного для введення даних про підприємство для забезпечення бухгалтерського обліку.
Наступним кроком для забезпечення обліку в системі є введення початкових залишків на балансових та позабалансових рахунках компанії. Введення залишків виконується за допомогою документів Введення залишків для рахунків без аналітики [0], Введення залишку для рахунку з аналітикою [1], Введення залишку для рахунку з кількісним обліком [2] (крім ініціалізації залишків основних засобів). При цьому повинні бути заповнені довідники 'Номенклатура' і 'Контрагенти'. Введення залишків за основними засобами необхідно виконувати з використанням документа Інвентарна картка [370], накопичена амортизація (вхідний знос) – документом Акт введення ОС [373]. У процесі введення початкових даних для ведення обліку в системі Користувач отримує необхідні навички роботи в Облік SaaS.
Мета: ввести в систему дані, що забезпечують облік та побудову звітів, зокрема і регламентованих. Завдання:
Дані для введення
Роботу в системі необхідно починати зі створення документа Ініціалізація даних компанії [60], призначеного для введення даних про підприємство для забезпечення бухгалтерського обліку. Для створення документа необхідно відкрити журнал документів Ініціалізація даних компанії [60], скориставшись пунктом меню «Бухгалтерія», після чого в журналі натиснути кнопку «Створити ...». Для введення інформації про компанію, яка буде відображатися на формах регламентованих, а також внутрішніх і управлінських звітів, необхідно заповнити поля форми документа. Після заповнення документ необхідно провести натисканням кнопки «Зберегти і провести» і закрити документ.
Додати Контрагента Мета: додати записи в довідник 'Контрагенти' для забезпечення коректного введення залишків на рахунки, що мають аналітику «Контрагенти», а також для забезпечення взаємодії з клієнтами та постачальниками компанії. Дані для введення
1. У меню «Торгівля» вибрати довідник 'Контрагенти' і відкрити його. 2. У панелі інструментів довідника натиснути кнопку «Додати ...».
У таблиці довідника 'Контрагенти' з'явиться запис контрагента. 4. Додати другий запис про контрагента-покупця. 5. Для контрагента, скориставшись функціоналом пов'язаних довідників, можна вказати додаткові параметри: розрахункові рахунки, перелік договорів, інші додаткові параметри. Пов'язані довідники можна подивитися в панелі справа таблиці, виділивши в ній запис. Для створення запису у зв'язаному довіднику (наприклад, для додавання додаткового розрахункового рахунку контрагента) необхідно натиснути кнопку «Додати ...» в панелі пов'язаного довідника, заповнити поля форми і натиснути кнопку «Додати» – розрахунковий рахунок буде доступний для вибору при реєстрації розрахунків з контрагентом.
Додати Номенклатуру Мета: додати записи в довідник 'Номенклатура' для забезпечення коректного введення залишків на рахунки, що мають аналітику «Номенклатура», а також ведення обліку по товарно-матеріальних цінностей та послуг. Дані для введення
1. У меню «Торгівля» вибрати довідник 'Номенклатура' і відкрити його. 2. Розгорнути гілку «ОС / Машини та обладнання». 3. У панелі інструментів довідника натиснути кнопку «Додати ...».
4. Заповнити поля форми додавання записи, відмічені знаком «Астеріск» (обов'язкові для заповнення): вибрати «Тип ТМЦ», ввести «Артикул», «Назва», встановити одиницю виміру. У полі «Група ТМЦ» необхідно вказати номенклатурну групу, до якої включається поточна ТМЦ. Якщо в полі «Тип ТМЦ» вибрати значення «1. Група », то поточна запис довідника буде використовуватися для групування записів довідника (в ієрархії довідника групи ТМЦ відображаються у вигляді папок). По завершенні заповнення форми необхідно натиснути кнопку «Додати».
У таблиці довідника 'Номенклатура' з'явиться запис ТМЦ. 5. Додати в довідник номенклатурну позицію наданої послуги. 6. Для номенклатурної позиції, скориставшись функціоналом пов'язаних довідників, можна вказати додаткові параметри: умови комплектування / розукомплектування ТМЦ, ціни та інші додаткові параметри. |