Написание контрольных, курсовых, дипломных работ, выполнение задач, тестов, бизнес-планов
  • Не нашли работу?
    Заказать в 1 клик:  /contactus
  •  
Главная \ База готовых работ \ Правознавство (всі розділи)

Правознавство (всі розділи)

Заказ 31345 (200 грн.) 14.10.2018 14:28

Варіант-1

Завдання складається з наступних блоків:

 Скласти перелік всіх об’єктів права інтелектуальної власності, що знаходяться у власності та розпорядженні підприємства чи організації, та навести детальну характеристику найбільш важливих трьох з них, що відносяться до різних видів.

 На підставі виконання попереднього завдання розробити рекомендації з вдосконалення процесу управління портфелем ОПІВ на підприємстві.

Результати виконаної роботи подати у формі аналітичного звіту обсягом від 10 до 20 сторінок друкованого тексту належним чином оформленого з використанням фактичного та аналітичного матеріалу. Звіт має містити рекомендації підприємству або організації щодо вдосконалення управління об’єктами інтелектуальної власності.

Діапазон оцінки практичних навичок за цим завданням 0-20 балів.

Варіант -2.

Завдання складається з наступних блоків:

 Розробити програму виявлення, набуття, комерціалізації прав інтелектуальної власності, моніторингу можливих порушень та захисту прав інтелектуальної власності на ОПІВ на підприємстві;

 Скласти заявку на торговельну марку (знак для товарів і послуг), та/або корисну модель та/або промисловий зразок, що знаходяться у власності підприємства чи організації. Розрахувати розмір державних зборів і мита необхідних до сплати у зв’язку з поданням заявки;

Результати виконаної роботи подати у формі аналітичного звіту обсягом від 10 до 20 сторінок друкованого тексту належним чином оформленого з використанням фактичного та аналітичного матеріалу. Діапазон оцінки практичних навичок за цим завданням 0-20 балів.