Написание контрольных, курсовых, дипломных работ, выполнение задач, тестов, бизнес-планов
Главная \ База готовых работ \ Правознавство (всі розділи)

Правознавство (всі розділи)

Заказ 27535 (150 грн.) 27.08.2017 09:30

Зміст

 

1. Поняття, основні функції, вимоги і елементи режиму позбавлення волі у кримінально-виконавчих установах. 3

2. Особливості режиму в різних вилах установ виконання покарань (виправних колоніях, колоніях мінімальною рівня безпеки, виховних колоніях). 9

Завдання. 13

1. Засуджений К., відбуваючи покарання у колонії  максимального рівня безпеки, звернувся зі скаргою до прокурора на дії начальника установи, який не дозволив йому короткостроковий виїзд за межі колонії у зв'язку зі смертю матері.

Чи обґрунтована скарга засудженого?

2. В одній із виправних колоній виникла конфліктна ситуація. Засуджені звернулись до адміністрації колонії з вимогами зняти обмеження на перелік продуктів харчування, одержуваних ними в посилках і передачах; знати обмеження на перегляд телепередач; дозволити: носити годинники, проносити засудженим в колонію продукти харчування після проведення тривалих побачень, надава­ти побачення особам, що утримуються в дисциплінарному ізоляторі та приміщеннях камерного тину; витрачати гроші без врахування обмежень суми грошей, дозволити купувати тютюнові вироби без обмеження.

Як повинна діяти адміністрація колонії? Дайте обґрунтовані відповіді по кожній вимозі засуджених із посиленням на відповідні норми Кримінально-виконавчого кодексу України чи (або) Правил внутрішнього розпорядку установ виконання покарань.

Список джерел. 21