Написание контрольных, курсовых, дипломных работ, выполнение задач, тестов, бизнес-планов
Главная \ Юмор для студентов \ Яку спеціальність обрати?

Яку спеціальність обрати?

« Назад

Яку спеціальність обрати? 06.07.2015 04:11

При виборі спеціальності потрібно перш за все дослухатися до власних інтересів та вмінь і вподобань. Ми вважаємо, що в будь-якому випадку не потрібно орієнтуватися на побажання батьків, друзів чи знайомих, оскільки по великому рахунку це - ваше життя і від вашого вибору буде залежати подальша доля. Часто обираючи технічну професію, після отримання диплому випускник ВНЗ розуміє, що серце не тягне до даної справи, тому багато випускників одразу вступає на другу вищу освіту.

Вивчайте сучасний ринок праці та потенційні його потреби в майбутньому. Напевно привабливим є робота економістом чи юристов в офісі, проте на ринку в даний час наявний великий надлишок даних спеціалістів, тому обираючи цю спеціальність, треба віддаватися на всі 100% в навчанні та на 101% в практичній частині спеціальності.

Пам’ятайте, що теорія важлива, проте завжди потрібно розуміти, як отримані знання реалізуються на практиці з урахуванням славнозвісної української специфіки. Тому, маючи як мінімім 5 років навчання, присвячуйте час на саморозвиток, спорт, отримання практичного досвіду. Повірте, в житті він допоможе ) 

6_3