Написание контрольных, курсовых, дипломных работ, выполнение задач, тестов, бизнес-планов
Главная \ ВУЗЫ Украины

написание диплома, написание курсовой, написание реферата, написание контрольной, диплом на заказ, заказать диплом, заказать курсовую, помощь на экзамене, онлайн помощь, онлайн помощник, заказать дипломную работу, заказать эссе, заказать задачи

Київський національний університет технологій та дизайну (КНУТД)

Київський національний університет технологій та дизайну - додаткова інформація про вищий навчальний заклад

 

Загальна інформація

 

Київський національний університет технологій та дизайну (КНУТД) — це навчальний заклад IV рівня акредитації.

Київський національний університет технологій та дизайну має такі факультети: дизайну; технологій легкої промисловості; технологічного обладнання та систем управління; хімічних технологій; інженерно-економічний; ринкових, інформаційних та інноваційних технологій (м. Черкаси, вул. Енгельса, 164а).

До складу КНУТД входять інститути: заочної та дистанційної освіти; післядипломної освіти; довузівської, прискореної, індивідуальної підготовки.

Професорсько-викладацький склад: кваліфікований викладацький склад налічує близько 800 викладачів, серед яких 28 академіків і членів кореспондентів галузевих академій наук, 125 професорів, докторів наук, 385 доцентів, кандидатів наук, 8 заслужених діячів науки і техніки України, 12 заслужених працівників народної освіти України.

До викладання у Київському національному університеті технологій та дизайну широко залучаються провідні вчені наукових установ, а також керівники промислових підприємств та комерційних фірм.

Студентський будинок моди згуртовує навколо себе молодь, яка набуває в університеті творчих професій, щорічно проводить Міжнародний фестиваль "Молодість. Стиль. Мода", в рамках якого проходять три професійні конкурси молодих модельєрів-дизайнерів одягу "Печерські каштани", модельєрів взуття "Золотий черевичок" та дизайнерів текстилю "Феєрія барв".

Студенти проходять практику на провідних підприємствах України.

Форми навчання: денна, вечірня, заочна, дистанційна, екстернат.

Філії: при КНУТД засновано навчальний комплекс, до складу якого входять 14 філій.

Відокремленими структурними підрозділами Київського національного університету технологій та дизайну є Коледж КНУТД та Львівський коледж легкої промисловості КНУТД, які здійснюють підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем "молодший спеціаліст" в сфері побутового обслуговування населення.

Працевлаштування: Київський національний університет технологій та дизайну сприяє працевлаштуванню випускників. Рівень працевлаштування випускників становить 84 відсотки.

Матеріально-технічна база: 5 навчальних корпусів, навчальні аудиторії та лабораторії оснащено сучасним технологічним обладнанням, лабораторним устаткуванням, комп'ютерною технікою. Бібліотеку університету засновано у 1930 році, її фонд нараховує понад 1 млн. примірників, у тому числі понад 700 тис. примірників навчальних видань.

У Київському національному університеті технологій та дизайну навчається близько 11000 студентів.

До послуг студентів: гуртожитки, де створено всі умови для нормальної роботи та відпочинку та розвивається власна комп'ютерна мережа з виходом до Інтернет.

На базі кафедри фізичного виховання Київського національного університету технологій та дизайну працюють секції легкої, важкої атлетики, шахів, волейболу та інші, - де студенти мають можливість підвищувати спортивну майстерність; діють дискотеки в гуртожитках; є студентська їдальня та кафе в усіх гуртожитках; влітку студенти та викладачі мають можливість відпочити у таборі, розташованому на березі Дніпра у селі Плюти Обухівського району Київської області.