Написание контрольных, курсовых, дипломных работ, выполнение задач, тестов, бизнес-планов
Главная \ Новости \ Коротко про життя

Коротко про життя

« Назад

Коротко про життя 07.08.2016 04:08

У нинішніх умовах ми маємо дуже стереотипне суспільство, що призводить до значної кількості життєвих труднощів, у тому числі у сфері навчання. Постійне бажання впровадити «новації» і провести «реформи» за європейським чи американським зразком створює масу неприємностей для звичайного студента, якого завантажують бібліотечною та самостійною роботою буквально від раннього ранку до пізнього вечора. Причому це стосується не лише України, а й більшості пострадянських країн.

У цих трендах актуальними є консалтингові (інформаційні) послуги у сфері освіти, тому нашими клієнтами стали студенти від Владивостока до Лондона.

Чому робота у сфері освітніх послуг така важлива для нас?

Дуже важливим є факт великого досвіду – понад 8 років ми на ринку і пережили епоху роботи від одного виконавця до команди однодумців, ми розвиваємо свій бізнес, який приносить нам гроші у вигляді прибутку, а найголовніше – нам це подобається. З погляду міністерських посад звичайно можна трактувати нашу діяльність як таку, що руйнує основи національної освіти, підриває академічну доброчесність та заважає людям самонавчати, але ми позиціонуємо свої послуги зовсім інакше для себе, наших клієнтів та суспільства….

Кожна людина – це особистість, яка вибирає свій життєвий шлях, а в умовах, коли перед працюючим заочником, молодою матусею або ще зовсім молоденьким і легковажним підлітком система ставить надзавдання за розв'язанням будь-чого від дифурівань якогось ступеня до багатофакторного фінансового аналізу, ми не руйнуємо освіти, а приймаємо весь удар системи на себе, забезпечуємо проходження всіх формальних систем завдань від контрольних для заочників до дипломів магістром та дисертацій та дає ШАНС людям присвятити цей час роботі та кар'єрі, сім'ї, рідним та близьким, саморозвитку та стартапам.

Ми не вирішуємо завдання, а продаємо свій час Вам – дорогі наші клієнти та забезпечуємо 100% виконання Ваших завдань у зазначені рядки та потрібну форму.

Ринок – дуже динамічний, тому ми не орієнтуємося на 100% студентів світу і не прагнемо заробити всі гроші, адже тоді втрачається їхня цінність.

Нам головне – гармонія у Вашому житті, приємна (дійсно приємне навчання), без зайвих напружень та турбот і як результат – диплом, який Ви застосуєте відповідно до свого життєвого шляху. Тому ще раз дуже важливо усвідомлювати для Вас – навчання важливе, але життя оцінок не ставить і кінцеві життєві результати залежатимуть на 100% лише від Вас.

Ми на себе приймаємо весь удар системи освіти України та інших країн і заощаджуватимемо Ваш час і нерви. Що ми даємо? Ми надаємо Вам можливості самореалізації у вільний час, що означає у наш час набагато більше, ніж похід бібліотекою або доведення унікальності тексту до 90%, що почали вимагати в багатьох ВНЗ.

Виникає питання – навіщо? Навіщо простому студенту вбивати тиждень-два на просте механічне переписування тексту курсової в 30-40 сторінок своїми словами, щоб формально пройти потрібний рівень антиплагіату. І це тільки з одного предмета в семестр, з інших предметів Вас також навантажують на 101% і кожен викладач завжди каже, що його предмет найважливіший і ось Ви ну ніяк не зможете прожити без його предмета. А життя показує, що жили, живемо і житимемо))

Для тих 20% наших потенційних клієнтів, які все ж таки приділили 5 хвилин часу і витратили їх на прочитання цього епосу – сподіваюся, Ви зрозуміли, що ми не заробляємо мільйони, ми не обманюємо людей, ми не працюємо в деканаті та «не вирішуємо» питання (за гроші у формі хабарів), не відповідає за роботу військкомату та не знаємо, скільки у Вас було невдач, як ставляться Ваші батьки до цього тощо.

Ми продаємо свій час та вирішуємо Ваші завдання згідно з поставленими вимогами до умовлених рядків та згідно з нашими освітніми академічними формальностями. Нам дуже подобається наша робота, тому свою улюблену справу ми робимо якісно і завжди йдучи на зустріч клієнту.

Ваші роботи – це авторський продукт, тобто. відображають думку автора при вирішенні навчальних завдань і не претендують на 100% симпатій з боку викладачів, що можна пояснити відразу кількома речами: 1) всі ми люди і мислимо по-різному, 2) дуже часто студенти стикаються з викладачами, які самі не знають чого хочуть побачити в курсовій або доповіді та мають 7 п'ятниць на тиждень; 3) фактор суб'єктивності – іноді виникають міжособистісні конфлікти або просто антипатія між викладачем та студентом; 4) на жаль, бувають випадки, коли наші послуги Вам – студентам, хочуть надати самі викладачі. За останньою позицією – дуже сумно та прикро, оскільки це є корупція і стаття у КПК передбачає для викладачів дуже неприємну кримінальну відповідальність. По собі скажемо там – якщо ти викладач і вибрав цю роботу – ти отримуєш зарплату та вимагатиме зі студентів гроші за знання – не лише неетично та безсовісно. Якщо ми створили фірму, платимо


Комментарии


Комментариев пока нет

Пожалуйста, авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.

Авторизация
Введите Ваш логин или e-mail:

Пароль :
запомнить