Написание контрольных, курсовых, дипломных работ, выполнение задач, тестов, бизнес-планов
Главная \ Гарантії та оцінка якості

Гарантії та оцінка якості

Наші гарантії – це 11 років роботи, тисячі годин, які витрачені в розкрутку та конкурентну боротьбу, наш імідж та відгуки вдячних клієнтів, совість та почуття гідності за виконану роботу, а головне – той кайф, який ми отримуємо від надання послуг та Ваших посмішок незалежно від вартості замовлення, часу його виконання або Вашого розташування.

Приблизно у 30% наших нових клієнтів виникає питання гарантій виконання студентських робіт.

Решта 70% наших клієнтів ІЦ «Діпплюс», з якими ми працюємо вже не перший рік, знають про високу якість наших інформаційних послуг, пунктуальність виконання студентських робіт, ілюстративність матеріалів, індивідуальний підхід до кожної роботи та кожного клієнта, високий професіоналізм у сфері написання контрольних , курсових та дипломних робіт.

Наші гарантії для клієнтів:

- Офіційна господарська діяльність;

- робота ІЦ "Діпплюс" на ринку інформаційних послуг з 2007 року;

- Наявність сайту ІЦ «Діпплюс», який стрімко розвивається, включення в розвиток сайту на базі Пром.уа - http://dippluscomua.prom.ua/;

- величезні інвестиції у розвиток сайту, рекламу та просування нових інформаційних продуктів для студентів;

- розміщення бази готових робіт, що включає понад 31000 виконаних замовлень, що вказує як на високу продуктивність нашої роботи, так і якісний рівень довіри наших клієнтів до рівня нашої роботи. У цьому середній час розміщення 1 замовлення на сайт становить близько 1 хвилини, тобто. наші трудові витрати на формування бази готових робіт становили близько 400 годин, що вказує на серйозність нашого підходу до стратегічного розвитку бізнесу;

Наші пріоритети

Вважаємо, що репутація та імідж фірми завжди дорожчі за короткострокову економічну вигоду, тому перш за все ми націлені на якість послуг, результативність, задоволеність наших клієнтів, оптимізацію роботи, введення передових технологій у нашу роботу.

Ми цінуємо кожного нашого клієнта та впевнені, що один вдячний клієнт приведе 10 нових, тому з високою відповідальністю підходимо до написання кожної курсової та дипломної роботи.

З відгуками про нашу роботу Ви можете ознайомитись тут 

 


07.03.2016 05:20/читать дальше...