Написание контрольных, курсовых, дипломных работ, выполнение задач, тестов, бизнес-планов
  • Не нашли работу?
    Заказать в 1 клик:  /contactus
  •  
Главная \ База готовых работ \ Підприємницьке право

Підприємницьке право

Заказ 15936 (25 грн.) 02.05.2014 17:23

До державної регіональної екологічної інспекції звернулися жителі с.Літки з клопотанням припинити діяльність тваринницького комплексу продуктивністю 60 тис. голів свиней, оскільки той систематично скидає в закриті водойми відходи свого виробництва, що позбавляє жителів можливості використовувати водойми для питних цілей та оздоровлення дітей, знищив сінокоси і пасовища, які вони традиційно використовували для випасання власної худоби та заготівлі сіна.

У процесі вивчення справи вказані факти дійсно підтвердились. Однак, як стало відомо, внутрішньогосподарські водойми у свій час були збудовані за рахунок коштів тваринницького комплексу з тим, щоб заощади кошти, які мали бути використані на будівництво централізованої водопровідної мережі.

Керівництво тваринницького комплексу, вбачаючи можливі економічні та соціальні наслідки, погодилось очистити кілька внутрішньогосподарських водойм для водозабезпечення сільського населення та відновити частину луків з метою їх використання під окультурені пасовища і сінокоси.

За таких умов керівництво державної екологічної інспекції відмовило жителям у задоволенні їхніх вимог, однак вони звернулися від імені громадськості до суду про усунення перешкод у використанні водойм та природних сінокосів і пасовищ, відновлення їхнього права на безпечне для життя і здоров’я довкілля та відшкодування матеріальних збитків тваринницьким комплексом.

Визначити коло суспільних правовідносин; дати аналіз дій державної екологічної інспекції; чи підлягає позов задоволенню?

Вирішити справу.