|
Главная \ Методичні вказівки \ Методические указания и информация \ Організація інформаційних систем в обліку і звітності
Організація інформаційних систем в обліку і звітностіДата публикации: 27.02.2019 22:46
САМОСТІЙНА РОБОТА СТУДЕНТА
з курсу «Організація інформаційних систем в обліку і звітності»
Самостійна робота студента є невід’ємною частиною вивчення навчальної дисципліни «Організація інформаційних систем в обліку і звітності». Самостійна робота студента складається з двох частин: написання реферату повідомлення (максимально -25 балів) та створення БД і написання запитів на нього мовою SQL (35 балів). Таким чином, студент за самостійну роботу може отримати максимально 60 балів. Номер теми реферату-повідомлення має відповідати номеру студента у списку групи. Здати підготовлений реферат потрібно до 31 грудня 2018 р. Вимоги до оформлення реферату наступні:
Вимоги до оцінювання:
ТЕМИ РЕФЕРАТІВ-ПОВІДОМЛЕНЬ 1. Застосування реляційних таблиць в автоматизованих системах баз даних при прийнятті управлінських рішень на підприємстві. 2. Сутність та основні види криптовалют у світі. 3. Bitcoin: сутність, сучасні тенденції застосування в Україні та світі. 4. Організація та методика бухгалтерського обліку криптовалюти як нового об’єкта. 5. Методи шахрайства і саботажу в комп’ютерних інформаційних системах. 6. Методичні підходи до протидії фінансовим шахрайствам у комп’ютерних інформаційних системах. 7. Процедури мінімізації ризиків при роботі з платіжними картами. 8. Види атак на банкомати та засоби захисту від них. 9. Організація протидії протиправній діяльності в умовах застосування технологій електронного банківнгу. 10. Організація фінансових злочинів за допомогою технологій електронного банкінгу та їх вплив а віддалених клієнтів фінансових установ та організацій. 11. Вмонтована мова платформи «1С: Підприємство». 12. Програмування форму прикладних задачах у системі «1С: Підприємство» у режимі конфігуратор. 13. Створення звітів у прикладних рішеннях системи «1С: Підприємство» у режимі конфігуратор. 14. Створення регістрів звтітв у прикладних рішеннях системи «1С: Підприємство» у режимі конфігуратор. 15. Автоматизовані прикладні рішення з ведення внутрішнього контролю та зовнішнього аудиту. 16. Застосування мов програмування для прикладних рішень в бізнесі. 17. Основи програмування VBA для бізнес-процесыв. 18. Підходи до побудови та застосування автоматизованих систем управління базами даних а підприємстві. 19. Адміністрування у системі «1С: Підприємство». 20.Захист та несанкціонований доступ використання: особливості та налаштування у комп’ютерних інформаційних системах для бізнесу. 21. Застосування мови SQL для формування запитів та вибірки у базах даних для бізнес-рішень.
ФОРМУВАННЯ БАЗ ДАНИХ МОВОЮ SQL (друга частина самостійної роботи студента) Кожен студент повинен розробити 5 реляційних таблиць, які між собою зможуть бути поєнданані за допомогою ключових полів. Для цього кожному студенту слід обрати окремий об'єкт обліку (основні засоби, немаетріальні активи, операції з покупцями та замовниками тощо). У кожній таблиці повинні бути крім розробленого скелету наведно як мінімум 5 записів. Також варто показати взаємозв'язок між реляційними таблицями, які будуть складати окрему базу даних На основі побудованих реляційних таблиць потрібно зробити 15 запитів мовою SQL. Крім того, потрібно показати, нижче запиту, що буде показано на керані у новій побудованій таблиці при введені цього запиту. Вся робота оцінюватиметься максимально у 35 балів. Здати роботу потрібно до 28 лютого 2019 р.
База даних «Розрахунки з покупцями та замовниками» Таблиця 1 Контрагенти
Таблиця 2 Договори
Таблиця 3 Знижки
Таблиця 4 Замовлення
Таблиця 5 Оплата
Таблиця 6 Товар
Таблиця 7 Склад
Зв’язок між базами даних Таблиця 1 Контрагенти
Таблиця 2 Договори
Таблиця 3 Знижки
Таблиця 4 Замовлення
Таблиця 5 Оплата
Таблиця 6 Товар
Таблиця 7 Склад
|